Zespół

Justyna Politańska Founder & CEO
justyna@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Maria Gołaszewska Vice President
maria@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Karolina Sieniawska Rada Nadzorcza
Karolina Koseska Członek zespołu
Michał Pawłowski Partner Relations
michal@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Ewelina Dusza GEW Warsaw Ninja
ewelina@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Karolina Zylak PR Ninja
karolina.zylak@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Hanna Pieńczykowska Partner Relations
hanna@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Ewa Brzezińska GEW Warsaw Ninja
ewa@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Urszula Puchalska Volunteers Angel
Szymon Lach Business Development Manager
szymon@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Jacek Drwięga Legal Advisor
Oksana Mamokina Volunteer
Aleksander Arabadzić Key Account Manager
alek@tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Daniel Drozd Rada Nadzorcza
Maciej Szymański Rada Nadzorcza

Dołącz do nas

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Masz w sobie coś wyjątkowego?

Chcesz promować przedsiębiorczość i aktywność na rynku pracy?

Aktualnie poszukujemy:

Content Ninja
X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.