Sponsorzy

Idea Bank
Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki
Zakochaj się w Warszawie
OneHouse
Mall
Nissan

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to znacznie więcej niż tylko jeden tydzień w roku. Jest to globalny ruch społeczny, który ma promować przedsiębiorczość pośród mieszkańców całego świata, bez względu na wiek i płeć.

W ramach zeszłorocznego ŚTP, z pomocą Partnerów z całej Polski odbyło się ponad 2500 eventów gromadzących łącznie ponad 100 000 ludzi.

Współpraca z nami to:

  • Możliwość promocji wśród 100 000 uczestników ŚTP Polska, w tym startupów, przedsiębiorców, studentów i absolwentów
  • Promocja kanałami online i offline Fundacji
  • Możliwość włączenia się w kampanie społeczne i akcje viralowe związane z ŚTP
  • Obecność na ŚTP @Campus wraz z 200 gośćmi z Polski i z zagranicy, we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa i Komisją Europejską
  • Wejście do globalnej społeczności Światowej Sieci Przedsiębiorczości, z możliwością uczestnictwa w Światowym Kongresie Przedsiębiorczości w Johannesburgu (Marzec 2017)

Co roku, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest współtworzony przez szeroką gamę firm, organizacji pozarządowych, agencji rządowych, publiczne i prywatne uczelnie, jak również osoby prywatne, które będą chciały dzielić się swoją wiedzą, ekspertyzą i doświadczeniem z innymi. Jest organizowany w 160 krajach na całym świecie. Polska jest jednym z liderów dzięki największej liczbie partnerów, zorganizowanych eventów i liczbie osób biorących w nich udział. Na ręcę naszej Fundacji społeczność międzynarodowa przekazała nagrody “Country of the year” i “Largest number of partners” podczas Światowego Kongresu Przedsiębiorczości w Moskwie w 2014 roku i w Mediolanie w 2015 roku.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.