Techklub Szczecin z Google Internetowe Rewolucje

Szczecin, Aleja Wojska Polskiego 2

15.11.2017 17:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

2/50

Temat: Narzędzia internetowe, które wykorzystasz w swojej organizacji / biznesie.

W czasie wydarzenia będziecie mogli spotkać się z dwójką bardzo inspirujących gości: Martą Kostecką i Piotrem Szupińskim.

Marta Kostecka - Specjalistka ds. promocji w ProMeddia. Przekona nas, że biblioteka to nie tylko książki a wiele więcej Opowie o nowych technologiach w bibliotece oraz o możliwości skorzystania z jej oferty przez organizacje pozarządowe.

Piotr Szupiński - Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Poza projektem Business development & Product Manager, zajmuję sie rozwojem e-biznesów oraz wspiera działania związane ze sferą marketingu online w szczecińskiej agencji. Wielki pasjonat marketingu oraz innowacyjnych technologii. Podczas najbliższego spotkania zaprezentuje Wam internetowy niezbędnik, czyli narzędzia, które przydadzą się w Twojej organizacji.

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. 

Agenda spotkania:
16.40 - rejestracja, networking
17.00 - Promedia - Marta Kostecka
17.30 - przerwa kawowa
17.50 - GIR - Piotr Szupiński 
19.00 - dyskusja, pytania, zakończenie

 

ZAREJESTRUJESZ SIĘ TUTAJ:

https://crm.sektor3-0.pl/techklub/szczecinWięcej o TechKlubach na: http://sektor3-0.pl/techklub/szczecin/

Polub nasz fanpage na facebook'u, jeżeli chcesz być na bieżąco: 

www.facebook.com/TKSzczecin

Spotykamy się 15 listopada 2017 roku o 17:00 w ProMedia (aleja Wojska Polskiego 2).

 

 

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.