INDYWIDUALNA SESJA COACHINGOWA - TOMASZ SŁAWIŃSKI

Łódź, Piotrkowska 276

15.11.2017 13:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

1/1

 

ZAPRASZAM NA INDYWIDUALNĄ SESJĘ COACHINGOWĄ

Tomasz Sławiński - coach, trener głosu,

dyrektor Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu

 

Locus - Biuro coworkingowe 

Piotrkowska 276  budynek B  lokal: 2

 

 

CZYM JEST COACHING?
Coaching to metoda wspierania rozwoju, realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań. Coach wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości życia.


PROWADZĄCY


Tomasz Sławiński – Jestem coachem, aktorem, śpiewakiem, mężem niezwykłej kobiety i ojcem cudownych dzieci. Pełnię funkcję Dyrektora Oddziału Łódzkiego Izby Coachingu. Jestem ekspertem w obszarze pracy głosem, ciałem oraz wystąpień publicznych. Moją pasją od ponad dwudziestu lat jest człowiek, jego piękno, siła i złożoność jego natury. W pracy coacha oraz mentora dzielę się swoim doświadczeniem, prowadząc klientów do ich pełni i samodzielności. Wiedzę z zakresu coachingu zdobyłem na studiach podyplomowych Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Łódzkim oraz uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach m.in. u Moniki Zubrzyckiej-Nowak i Bogeny Pieskiewicz. Ukończyłem Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Aix-en-Provence Music Academy oraz International Opera Studio w Zurychu. Występowałem na deskach europejskich teatrów operowych, współpracując z najwybitniejszymi osobowościami świata muzycznego. Jestem pasjonatem i instruktorem żeglarstwa.


MIEJSCE:

Locus - Biuro coworkingowe 

Piotrkowska 276  budynek B  lokal: 2

 

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Izba Coachingu Oddział Łódzki / Tomasz Sławiński   -  dyrektor oddziału
tomasz.slawinski@ic.org.pl
tel. 794 780 990

 

O ORGANIZATORZE
Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą interesy środowiska coachingowego w Polsce. Jest pierwszą na świecie izbą gospodarczą zrzeszającą firmy świadczące usługi z obszaru coachingu. Strategicznym celem Izby Coachingu jest powołanie zawodu coacha, wyznaczenie standardów zawodowych i propagowanie idei coachingu w Polsce. Promujemy najwyższej jakości coaching, wspieramy społeczność coachów, ułatwiamy dostęp do efektywności i potencjału jaki prezentuje coaching.
www.izbacoachingu.com

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.