"Ile może kosztować pomyłka przy prawach autorskich?"

Wrocław-Stare Miasto, Plac Solny 15

15.11.2017 17:30

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

10/16

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość przedsiębiorców codziennie spotyka się z prawami autorskimi, czy to w związku z pracami, które przygotowują osobiście czy też w związku z elementami tworzonymi przez pracowników, współpracowników czy klientów. Wiele elementów otaczającej nas rzeczywistości to "utwory" lub "utwory zależne", tym bardziej, że obecne orzecznictwo dość liberalnie ocenia czy dany element można nazwać już "twórczym". W związku z tym warto wiedzieć jak postępować aby przypadkiem nie popełnić błedu, który będzie dużo kosztować i to nie tylko w aspekcie finansowym ale również w wymiarze wizerunkowym danego przedsiębiorcy.

Mateusz Tuński - adwokat, który swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w trakcie procesów sądowych, negocjacji, prelekcji i warsztatów. Jeśli nie broni interesów klientów na salach rozpraw to doradza przedsiębiorcom (w tym m.in. twórcom startupów, zarządom spółek z branży IT oraz branży kreatywnej) jak maksymalnie zabezpieczyć ich interesy w umowach ramowej współpracy, w umowach wdrożenia, utrzymania i rozwoju systemów oraz w porozumieniach i umowach związancyh z szeroko rozumianymi prawami autorskimi. Jako prelegent występował‚ m.in. na takich wydarzeniach jak Festiwal BOSS Wrocław, YOUNG ENTERPRISE DAY Wrocław,  WordCamp Polska, Igrzyska Przedsiębiorczości, WySTARTuj z pomysłem”.

Założyciel Toastmasters Opole, który wywodzi się z klubu Wroclove Toastmasters PL. Obecnie toastmaster z tytułem zaawansowanego mówcy brązowego (ACB) i zaawansowanego lidera brązowego (ALB).

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.