Gra biznesowa "Arena liderów"

Koszalin, Rynek Staromiejski 14

16.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0
 

W ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Koszalinie w imieniu Fundacji Centrum Innowacji Przedsiębiorczości oraz Kancelarii Podatkowej Progres Sp. z o.o.  i KGN Consulting Sp. z o.o. mamy zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w Wielkiej Grze Strategicznej, która odbędzie się w dniu 16 listopada (czwartek) w godzinach 10.00-13.00 w City Box w Koszalinie.

I Arena Liderów to gra o wielkie wirtualne pieniądze, gra gdzie na każdym etapie występuje ryzyko, gra podczas której będziecie Państwo zmuszeni podejmować szybkie decyzje, ale także powierzyć swój los zwykłemu przypadkowi. O czym mówimy?

I Arena Liderów jest strategiczną grą biznesową, do której zapraszamy przedsiębiorców z terenu Koszalina i okolic, studentów oraz wszystkie osoby przedsiębiorcze! Plansza na której każdy z nas jest żywym pionkiem, a gra odwzorowuje życie – wirtualny świat inwestycji. Każdy z graczy otrzymuje na początku gry ten sam kapitał. Z czym skończy? Dokąd doprowadzą go podjęte decyzje? Zapanuje hossa czy bessa?

Zagrajcie z Nami, sprawdźcie czy jesteście przedsiębiorczy, czy macie odwagę podejmować wyzwania, jak pracujecie w zespole pod presją czasu.

Gwarantujemy świetną zabawę, mnóstwo emocji, aromatyczną kawę w towarzystwie słodkości i atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.

Udział jest całkowicie bezpłatny!

Prosimy o potwierdzenie udziału w I ARENIE LIDERÓW do dnia 10 listopada na email: info@cb.koszalin.pl, tel. 94 347 71 27  – formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.