Indywidualna sesja coachingowa z Katarzyną Wojtaszyn (2 miejsca)

Wrocław-Stare Miasto, Plac Solny 15

16.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

2/2

INDYWIDUALNA SESJA COCHINGOWA

16.11.2017 (czwartek)

 

Zapraszamy do skorzystania z sesji coachingowej prowadzonej przez Panią Katarzyną Wojtaszyn. Indywidualna sesja coachingowa trwa 50 minut i zostanie przeprowadzona w następująch godzinach:

1) 10:00 - 10:50

2) 11:00 - 11:50

Prosimy o dokonanie zapisu na wydarzeniu oraz obligatoryjny kontakt telefoniczny 71 34 09 200 w kwestii ustalenia konkretnej godziny sesji. Tylko taki sposób zapisu będzie skuteczny.

Uwaga! Jedna osoba może skorzystać z jednego terminu sesji.

 

Katarzyna Wojtaszyn - akredytowany coach ICF na poziomie ACC oraz WIAL na poziomie CALC w zakresie pracy metodą Action Learning wykorzystywanej w zarządzaniu, głównie przy rozwiązywaniu ważnych i pilnych problemów, a także doskonaleniu umiejętności lidera. Jako coach pracuje głównie w obszarze biznesowym dając wsparcie kadrze zarządzającej, menadżerom i zespołom w codziennych wyzwaniach, rozwoju i realizacji celów. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu organizacją oraz zespołami. Jest także konsultantem w obszarze business security.   

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.