Which Way With IT?

Szczecin, Cyfrowa 6

16.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

Konferencja „Which Way With IT?” to wydarzenie kierowane do firm z sektora IT oraz wszystkich przedsiębiorców ze Szczecina i okolic, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań. 

W konferencji mogą wziąć udział wszystkie firmy informatyczne, które szukają dodatkowych zleceń, chcą zaprezentować swoje usługi i pokazać nowoczesne rozwiązania przed szeroką publicznością. To właśnie dla nich będzie zagospodarowana część wystawowa, w której każda firma będzie mogła swobodnie porozmawiać z odwiedzającymi, wymienić się wizytówkami i pokazać swoje portfolio.

Wiele inspiracji podczas wydarzenia znajdą wszyscy ci przedsiębiorcy, którzy pojawią się w roli odwiedzających. Organizatorzy zapraszają tych, którzy rozglądają się za nowinkami technologicznymi, chcieliby wprowadzić nowatorskie zmiany do swojej firmy, chcą doścignąć konkurencję i poprawić wyniki swojej firmy.  

W programie znalazły się interesujące panele dyskusyjne, case study, prelekcje ekspertów związanych z branżą IT od lat, networking i impreza integracyjna.

Na "Which Way With IT?" można zarejestrować się do dn. 8 listopada br. 

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na stronie www.it-arms-szczecin.eu

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.