Eksport - Co być musi, co może, a co będzie?

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 472D

15.11.2017 12:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

Spotkanie dot. aktualnych szans i zagrożeń we współpracy z krajami Bliskiego i Dalekiego Wschodu z ekspertkami: dr Martą Dargas-Draganik (Chiny), Nazeen Koonda-Masood (Indie) i Agnieszka Klimczak (kraje Zatoki Perskiej). Firmy, które myślą o znalezieniu potencjalnych klientów na ww. rynkach otrzymają odpowiedzi na takie zagadnienia jak: co oznacza budowa Nowego Szlaku Jedwabnego, jaki ma wpływ historia i dyplomacja na ich planowaną aktywność eksportową, jakim jest zagrożeniem rosnący protekcjonizm i różnice kulturowe w kontaktach biznesowych.

PROWADZĄCY:
ALEKSANDRA HARASIUK
AGENCJA ROZWOJU POMORZA S.A./ POMORSKI BROKER EKSPORTOWY
Absolwentka zarządzania i marketingu, w ramach działalności Good At Service przygotowywała i wdrażała kompleksowe rozwiązania związane z obsługą klienta- sprzedaży, komunikacji, technologii. Fanka neurobiologii i socjologii, kultury biznesowej i handlowej oraz polskich przedsiębiorców z lat 20 ubiegłego wieku. Obecnie pełni funkcję brokera eksportowego w Agencji Rozwoju Pomorza, przygotowuje małe i średnie firmy do działań sprzedażowych zagranicą.

EKSPERCI:
AGNIESZKA KLIMCZAK
Iddeni.com
International Business Development Manager
Absolwentka ekonomii (uczelnie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Polsce), aktualnie otwiera przewód doktorskiego na UG w zakresie wprowadzania polskich MŚP na rynki Bliskiego Wschodu. Ostatnie lata zatrudniona przez firmy z Emiratów Arabskich, Kataru i Omanu oraz z Włoch. Założycielka firmy Iddeni, w ramach której świadczy doradztwo dot. eksportu, współpracy wielokulturowej i promocji polskich przedsiębiorstw w krajach arabskich.

Nazeen Koonda-Masood
Experienced PR, Marketing and Communications specialist
Ekspertka od działań kominikacyjnych w firmach – marketingu, w szczególności PR na rynkach azjatyckich. Pracowała dla takich firm jak Dr. Reddy’s , GATI, TNT, Tata Consultancy Services, Time Out Malaysia, Esquire MY & SG, ELLE MY, Superdry and Edelman. Podczas swojej kariery zyskała szeroką wiedzę z zakresu różnic kulturowych i praktyk biznesowych, a także zbudowała szeroką sieć współpracowników i organizacji w Indiach, Malezji i Singapurze.

Dr Marta Dargas-Draganik
Dyrektor Dział Międzynarodowych Relacji Gospodarczych Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
Doktor nauk prawnych, adwokat, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Współautorka pierwszego tłumaczenia Konstytucji Chińskiej Republiki Ludowej z języka chińskiego na język polski, współpracownik Centrum Studiów Azji Wschodniej Uniwersytetu Gdańskiego. Autorka licznych publikacji na temat chińskiego systemu prawnego. Stypendystka rządu Chińskiej Republiki Ludowej na China Youth University of Political Studies(中国青年政治学院)w Pekinie. Od 2014 r. wspiera polskich przedsiębiorców w kontaktach biznesowych z chińskimi partnerami. Obecnie jako Dyrektor Działu Międzynarodowych Relacji Gospodarczych w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej koordynuje projekty wspierające polskich przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej.

ZAPISY POD ADRESEM: https://www.arp.gda.pl/1302,co-byc-musi-co-moze-a-co-bedzie.html?ukryj=no

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.