How to get the job you want? - warsztat w języku angielskim

Poznań, Plac Bernardyński 1a

15.11.2017 17:30

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

7/20
Przygotuj się z nami do przyszłego zawodu. Zanim rozpoczniemy poszukiwania pracy, czeka nas wiele rzeczy do przemyślenia i zaplanowania. Najważniejsza jest świadomość, co spowodowało, że poprzednie starania nie były efektywne. Należy zrozumieć, co było największą barierą i wyzwaniem podczas procesu rekrutacyjnego. Jak można wyróżnić się spośród innych i czy zawsze powinniśmy korzystać z europejskiego modelu CV? Pochylimy się także nad kwestią przygotowania mentalnego do rozmowy o pracę i postaramy się przećwiczyć to w praktyce.
 
This presentation is meant to make you prepare for your future job. There is a lot of work to be done before you apply to any job.  First of all you need to know what made you fail in the past when you applyied for a job. Understand how to get past the your common blocks and challenges, and the things that hold you back.  Also how can you highlight yourself from the others, should we always use the European Curriculum model like everyone else? 

Lastly, is very important to prepare the mentality that you must adopt during a job interview and train it.

 

Prowadzenie w języku angielskim, Rita Daniela Baltazar

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.