Przygotowanie biznesplanu

Wałcz, Wojska Polskiego 99

16.11.2017 09:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/30

Szanowni Państwo,

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Przygotowanie biznesplanu” organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiebiorczości.

 

Szkolenie adresowane jest do właścicieli mikro i małych firm lub osób nimi zarządzających, pracowników pionów finansowych oraz wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć jak przygotować profesjonalny biznesplan.

 

Szczegółowy harmonogram szkolenia przekazujemy poniżej. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu w wersji elektronicznej.

 

Szkolenie poprowadzi pan Piotr Sylwestrzak – doradca biznesu, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

 

Szkolenie odbędzie się w Wałczu dnia 16 listopada 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: szkolenie odbędzie się w sali szkoleniowej ul. Wojska Polskiego 99, bud.4, sala 11.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy bądź w razie pytań, prosimy o kontakt z Polską Fundacją Przedsiębiorczości Oddział w Wałczu, ul Południowa 10 B

tel.: 67 258 30 86.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.