Biznes z głową. Jak się porozumieć, gdy inna chemia?

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 472D

15.11.2017 14:15

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

32/35

OPIS WARSZTATU

"Kiedy czasami zdam sobie sprawę z olbrzymich konsekwencji całkiem małych rzeczy…nie mogę odeprzeć myśli…że małych rzeczy nie ma."   Bruce Barton

Umiejętność prowadzenia własnego biznesu to także skuteczne porozumiewanie się z ludźmi. Niekiedy się zdarza, ze na decyzję o podjęciu współpracy z klientem wpływa jakość zbudowanej przed chwilą relacji.


Na początku swojej drogi w biznesie zasadne wydaje się znalezienie odpowiedzi na pytanie : Z jakimi osobami potrafię się dogadywać , kogo wziąć do współpracy? ? Oraz których klientów potrafię przekonać do współpracy ze mną?


Warsztat „Biznes z Głową” nie tylko wskazuje narzędzia, które rozwijają umiejętność budowania kontaktu i radzenia sobie z oporem, ale równocześnie pokazuje błędy, które są bardzo często popełniane, gdy nie potrafimy zjednać sobie innych .

Uczestnicy warsztatu uzyskają odpowiedzi na następujące pytania:
- Jak budować kontakt z kimś, kogo słabo znam? Jak wzbudzić w nim sympatię do siebie?
- Jak pozyskać w relacji kogoś, kto „nadaje na innej fali” i jest „inny”.

PROWADZĄCA
Magdalena Sadowska-Pawlak - Psycholog, trener, akredytowany coach Izby Coachingu, certyfikowany coach ICC. Dyrektor Oddziału Pomorskiego Izby Coachingu. Posiada 23 letnie doświadczenie trenerskie i doradcze. Doceniana za interdyscyplinarność i wysoką jakość świadczonych usług. W szkoleniach stawia na wypracowanie funkcjonalnych i skutecznych rozwiązań. Pracując z ludźmi inspiruje autorskimi programami. Były wykładowca Politechniki Wrocławskiej i Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, trener Ośrodka Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Nowe Kierunki.

 MIEJSCE
Agencja Rozwoju Pomorza, aleja Grunwaldzka 472D, 80-309 Gdańsk
15.11.2017, godz. 14.15 - 16.00

 MASZ PYTANIA? ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Izba Coachingu Oddział  Pomorski / Magdalena Sadowska-Pawlak - dyrektor oddziału
magda.sadowska@ic.org.pl
tel. 501 327 551

O ORGANIZATORZE
Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą interesy środowiska coachingowego w Polsce. Jest pierwszą na świecie izbą gospodarczą zrzeszającą firmy świadczące usługi z obszaru coachingu. Strategicznym celem Izby Coachingu jest powołanie zawodu coacha, wyznaczenie standardów zawodowych i propagowanie idei coachingu w Polsce. Promujemy najwyższej jakości coaching, wspieramy społeczność coachów, ułatwiamy dostęp do efektywności i potencjału jaki prezentuje coaching.
www.izbacoachingu.com

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.