money, money money.. czyli finansowanie działalności gospodarczej

Kraków, Czarnowiejska 50b

15.11.2017 11:30

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

1/20

Jako Inkubator oferujemy wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej, podpowiadamy wygodne i korzystne dla przyszłych przedsiębiorców rozwiązania.

W ramach szkolenia "money, money, money... czyli finansowanie działalności gospodarczej" będziemy chcieli przedstawić różne sposoby finansowania działalności gospodarczej. Zaprezentowanie szerokiego wachlarza możliwości zdobycia kapitału na każdym etapie działalności ma na celu zachęcenie młodych przedsiębiorców do tworzenia rynku gospodarki w Polsce. Często argumentem przemawiającym za niepodjęciem działalności gospodarczej jest brak funduszy. Szkolenie ma na celu nie tylko przedstawienie opcji finansowania w takim zakresie, aby każdy wybrał coś dla siebie, ale również przekonanie potencjalnych przedsiębiorców, że podjęcie ryzyka finansowania z zewnątrz (w tym zwrotnego) może przynieść ogromny zysk dla jego biznesu.

Szkolenie odbędzie się 15.11 w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości AGH przy ul. Czarnowiejskiej 50b (I piętro).

Przewidziane są dwie tury szkolenia I - 11:30; II - 16.00 maksymalnie 20 osób na turę. Zgłoszenia prosimy kierować na adres aip@agh.edu.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.