Przedsiębiorczość akademicka - badania społeczne w Politechnice Warszawskiej

Warszawa, Rektorska 4

25.01.2018 17:15

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

2/30

Opowiemy o serii badań społecznych, które realizujemy w Politechnice Warszawskiej w zakresie akademickiej przedsiębiorczości. Temat przedsiębiorczości jest nam bliski od 2014 roku, kiedy podjęliśmy się pierwszego badania w tym temacie. Spodobało nam się do tego stopnia, że dziś mamy przyjemność być częścią międzynarodowego projektu badawczegoGlobal Entrepreneurial Talent Management 3 – GETM3” realizowanego z funduszy Marie Skłodowska-Curie: Research and Innovation Staff Exchange (RISE) w ramach programu Horyzont 2020 (no. 734824). 

W projekcie GETM3 badamy najmłodsze pokolenie na rynku pracy - postawy młodych ludzi wobec edukacji i planów zawodowych. Wyzwania związane z wejściem nowego pokolenia na rynek pracy są analizowane z perspektywy studentów, uczelni i otoczenia społeczno-gospodarczego.

GETM3 to badanie przedsiębiorczości w międzynarodowym konkteście - partnerami w projekcie są uczelnie i przedsiębiorstwa z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowenii i Korei Południowej. 

Seminarium poprowadzą: Katarzyna Modrzejewska, dr Aleksandra Wycisk, Dariusz Parzych i Dominika Boguszewska 

Dział Badań i Analiz, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.