Indywidualna sesja coachingowa z Joanną Fabisiak

Bydgoszcz, Jana Karola Chodkiewicza 30

15.11.2017 15:30

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

2/2

 

Zapraszamy na indywidualną sesję coachingową.

Miejsca są dostępne dla 2 osób. Po zarejestrowaniu się na wydarzenie otrzymasz kontakt do prowadzącego, by umówić się z nim na konkretną godzinę. 

Czym jest coaching?
Coaching to metoda wspierania rozwoju, realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań. Coach wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości życia.
Dowiedz się więcej: 
http://www.izbacoachingu.com/coaching/czym-jest-coaching/

PROWADZĄCA

Joanna Fabisiak - Akredytowany coach Izby Coachingu, trener NLP, Certyfikowany Trener FRIS®, konsultant  ds. PR. Właścicielka firmy szkoleniowej Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo. Od ponad 10 lat związana z branżą szkoleniową i rozwoju osobistego. Jako coach pracuje w oparciu o wszechstronną i elastyczną metodę coachingu wielopoziomowego -Multi Level-Coaching. W pracy sięga m.in. do nurtu Racjonalnej Terapii Zachowania oraz narzędzi wywodzących się z Gestalt i Kaizen. Towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności. Pracuje z menadżerami, kadrą kierowniczą. Pomaga szefom skutecznie kierować zespołem zarówno podczas codziennej, rutynowej pracy, jak w momentach kryzysowych. Wspiera w osiąganiu celów zgodnych ze strategią firmy, jak i osobistymi wartościami. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji biznesowej, przywództwa, budowania zespołów. Przeprowadza zespoły pracownicze przez procesy zmian, pomaga rozwiązywać konflikty i wzmacniać wewnętrzny potencjał. Wspomaga w rozwoju kadry kierownicze, wyposażając w niezbędne narzędzia menedżerskie. Przygotowuje przedsiębiorców do kontaktów z mediami; uczy jak występować na forum, jak zachowywać się przed kamerą. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych. Współpracowała m.in. z Wyższą Szkołą Bankową (zajęcia w ramach projektów: „Akademia Lidera Samorządowego”, „Skuteczny menedżer w służbie zdrowia”, „Menedżer projektu badawczo-rozwojowego”, „Mechanizmy Funkcjonowania Strefy EURO”), Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Doświadczenia zawodowe zdobywała w pracy w biznesie (obszar PR, kontakty z mediami) oraz w administracji publicznej. Absolwentka studiów podyplomowych: z zakresu Public Relations, Projektowania Rozwoju Regionalnego i Zarządzania Projektami, Studium Trenerów NLP i Przywództwa, Studium Coachingu Multi-Level Coaching. Ukończyła m.in. prestiżowe szkolenie trenerów europejskich (Trening for trainers) organizowane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Duńską Szkołę Administracji Publicznej. 

MIEJSCE

  • sesja coachingowa 1: 15.11.2017, godz. 15:30-17:00
  • sesja coachingowa 2: 15.11.2017, godz. 17:15-18:45

Miejsce: Bydgoszcz, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, ul. Chodkiewicza 30, sala 42, parter

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Izba Coachingu Oddział Kujawsko-Pomorski /  Anna Kania - Wicedyrektor Oddziału
anna.kania@ic.org.pl 
tel. 693 341 840

O ORGANIZATORZE
Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą interesy środowiska coachingowego w Polsce. Jest pierwszą na świecie izbą gospodarczą zrzeszającą firmy świadczące usługi z obszaru coachingu. Strategicznym celem Izby Coachingu jest powołanie zawodu coacha, wyznaczenie standardów zawodowych i propagowanie idei coachingu w Polsce.  Promujemy najwyższej jakości coaching, wspieramy społeczność coachów,  ułatwiamy dostęp do efektywności i potencjału jaki prezentuje coaching.
www.izbacoachingu.com

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.