Informacja zwrotna a motywacja do zmiany

Poznań, Dąbrowskiego 79A

15.11.2017 17:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

19/20

OPIS WARSZTATU

 

Zapraszam serdecznie na warsztat, w ramach którego poprzez case study i doświadczenia przyjrzymy się technikom informacji zwrotnej motywującej do zmiany.

Często wydaje nam się, że nie ma co owijać w bawełnę, tylko wprost należy przekazać co i jak powinno być zrobione. To takie proste. Czyżby?

Pytanie czy to wystarczy, aby zbudować zespół pracowników zmotywowanych do działania i gotowych do przejęcia odpowiedzialności za popełniane błędy?

Czy są to metody, które pozwolą informację zwrotną wykorzystać do poszukiwania nowych lepszych rozwiązań?

Jaki typ informacji zwrotnej wykorzystać na danym etapie rozwoju pracownika?

Na te i więcej pytań poszukamy wspólnie odpowiedzi 15 listopada 2017o godz. 17.00

Partnerem wydarzenia są SaleRezerwacje.

www.salerezerwacje.pl

 

PROWADZĄCA

Iwona Ruks – Menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem, Trener biznesu , coach, członek Klubu Izby Coachingu, facylitator Action Learning. Ponad 2500 h szkoleń, 700 h coachingu indywidualnego i mentoringu, 150 osób zrekrutowanych i wdrożonych do pracy. Absolwentka Akademii Ekonomicznej. Rozwijając swoje umiejętności i poszukując inspiracji ukończyła studia podyplomowe Psycholgii w biznesie na Uniwersytecie Wrocławskim i Coaching Menadżerski na Uniwersytecie Ekonomicznym. W 2002 roku ukończyła Akademię Trenerów Firmy szkoleniowo- doradczej Moderator z Wrocławia. Jako Menadżer Działu Szkoleń odpowiadała za opracowanie i kierowanie projektami szkoleniowymi wspierającymi sprzedaż. Prowadziła samodzielnie szereg warsztatów sprzedażowych, motywacyjnych oraz coachingów indywidualnych. Zarządzała osobiście grupą handlowców i grupą trenerów. 

Była odpowiedzialna za wzrost sprzedaży w całej Polsce. W swoich projektach opracowywała tematy między innymi związane z pozyskiwaniem nowych klientów korporacyjnych i indywidualnych, monitorowaniem i analizą danych rynkowych, przygotowywaniem akcji promocyjnych dla wdrożenia nowych produktów, zwiększaniem efektywności sprzedaży itd.

Obecnie jako partner zewnętrzny prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i motywacji. Przygotowuje programy na zamówienie w oparciu o diagnozę potrzeb.

MIEJSCE
Sale Omega, ul. Dąbrowskiego 79A, Poznań

15.11.2017, godz.  17.00 - 19.30

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Izba Coachingu Oddział Wielkopolski / Joanna Gawlik-Dziadoń - dyrektor oddziału

j.gawlik-dziadon@ic.org.pl 
tel. 608 501 606

O ORGANIZATORZE
Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą interesy środowiska coachingowego w Polsce. Jest pierwszą na świecie izbą gospodarczą zrzeszającą firmy świadczące usługi z obszaru coachingu. Strategicznym celem Izby Coachingu jest powołanie zawodu coacha, wyznaczenie standardów zawodowych i propagowanie idei coachingu w Polsce.  Promujemy najwyższej jakości coaching, wspieramy społeczność coachów,  ułatwiamy dostęp do efektywności i potencjału jaki prezentuje coaching.
www.izbacoachingu.com

 

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.