Mindfulness – złota kompetencja biznesu

Opole, Augustyna Kośnego 72

15.11.2017 17:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

20/20

OPIS WARSZTATU

Współczesny biznes wymaga od przedsiębiorców szeregu kompetencji - umiejętności sprzedażowych, budowania relacji, kultury i etyki, znajomości z zakresu marketingu. Lista nie ma końca. A wszystko to wiąże się z ogromnym zasobem energii, której czasem brak. Obecnie ogrom mozliwości, przed którym stoi każdy przedsiębiorca lub planujący nim zostać pozwala naświadome kreowanie wymarzonej przyszłości. Mimo to stoimy przed trudnym zadaniem - zachowaniem równowagi i poczuciem harmonii w świecie, który wymaga od nas ciągłej dostępności i gotowych rozwiazań na już. Jak w takiej przestrzeni znaleźć uwazność na siebie? Obserwując świat biznesu, coraz ciężej wdrażane są metody relaksacyjne oraz sztuka medytacji. Skuteczność powyższych metid pozwala na śmiałe stwierdzenie, że technika Mindfulness stała się złotą kompetencją we współczesnym biznesie. Każdy może ją w sobie rozwijać i stosować z powodzeniem w życiu zawodowym jak i osobistym.

Dla Kogo:

Zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące poruszać się w swiecie biznesu oraz wszystkich, którzy poszukują równowagi w życiu osobistym i zawodowym.

Podczas warsztatu:

  • dowiesz się czym jest Mindfulness i jakie niesie korzyści dla Twojego biznesu
  • przyjrzysz się własnej autentyczności, kreacji i jej efektów w biznesie
  • poznasz potęgę wizualizacji, kiedy działa i najczęściej popełniane błędy
  • poznasz swoje przekonania dotyczące biznesu i staniesz się detektywem własnych myśli
  • poznasz pierwszą pomoc w sytuacjach stresowych i jak zredukowac stres
  • zrozumiesz na czym polega równowaga i jake etyczne zachowania wpływają na biznes
  • medytacja ruchowa

PROWADZĄCE

Ewa Duda - coach, terner. Z wykształcenia marketingowiec, pedagog, dyplomowany coach, train the trainer, hr manager.  Połączenie coachingu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, z zamiłowaniem do psychologii oraz dzialań na rzecz innych to mieszanka iście inspirująca. Prowadzi szkolenia, warsztaty biznesowe oraz rozwoju osobistego. Społecznie zaangażowana w prace na rzecz Fundacji KTOTO-Zrozumieć Alzheimera. Pracuje w oparciu o standardy i zasady etyczne Izby Coachingu. Jest dyrektorem Opolskiego Oddziału Izby Coachingu.

Marta Piotrowska dyplomowany manager, coach, certfikowany trener polskiego narzędzia rozwojowego FRIS style Myślenia. Jest członkiem Izby Coachingu oraz Partnerem FRIS Style Myślenia. Prowadzi własną działalność gospodarczą Wake UP Coaching organizując autorskie warsztaty związane z analizą Stylu Myślenia i Stylu Działania, równowagą w zyciu osobistym i zawodowym oraz techniką Mindfulness. Absolwentka wychowania fizycznego prowadzi indywidualne oraz grupowe treningi mentalne z dziećmi uprawijacymi sport. Wierzy, że kluczem otwierającym wszystkie drzwi jest świadomość, nad którą pochyla się kazdego dnia.

MIEJSCE
15.11.2017, godz. 17:00-20:00
WSB, ul. A. Kośnego 72, Opole

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Izba Coachingu Oddział Opolski/Ewa Duda - dyrektor oddziału
ewa.duda@ic.org.pl
tel. 792 47 27 36

O ORGANIZATORZE
Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą interesy środowiska coachingowego w Polsce. Jest pierwszą na świecie izbą gospodarczą zrzeszającą firmy świadczące usługi z obszaru coachingu. Strategicznym celem Izby Coachingu jest powołanie zawodu coacha, wyznaczenie standardów zawodowych i propagowanie idei coachingu w Polsce. Skupiamy się na promocji najwyższej jakości coachingu i wspieraniu kontaktów mających na celu ułatwienie dostępu do efektywności i potencjału jaki prezentuje coaching.
www.izbacoachingu.com

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.