Od pomysłu do sukcesu, czyli coaching grupowy dla przedsiębiorczych

Warszawa, Erazma Ciołka 10A

29.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

3/6

Przedsiębiorczość - coraz bardziej nośne i modne hasło. Dla wielu osób droga do niezależności, spełnienia zawodowego i sukcesu. Być może Ty również rozważasz tą drogę? Chcesz, ale ...?

Jeśli wahasz się, rozważasz, potrzebujesz zmiany a także wsparcia w podjęciu decyzji o założeniu własnej firmy zapraszamy do udziału w coachingu grupowym. Jest to nowoczesne narzędzie do pracy z celami, motywacją, przekonaniami, łączące elementy coachingu z formą warsztatową.

W trakcie coachingu grupowego doświadczysz na sobie mocy tej formy pracy: jako klient lub obserwator. Poznając innych w podobnej sytuacji jak Ty - zainspirujesz się, zmotywujesz, być może znajdziesz odpwiedź na nurtujące Cię pytanie. Być może dojdziesz też do wniosku, że potrzebujesz jeszcze czasu i zasobów, by wejść w rolę przedsiębiorcy. Jedno jest pewne - zrobisz krok do przodu. A to wszystko pod okiem coacha w sprzyjającej i pozytywnej atmosferze.

Zajęcia poprowadzi Ewa Kluczek-Woźniak psycholog, coach i doradca kariery. Jest absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, Szkoły Coachów Biznesu SET oraz Szkoły Coachingu i Zespołowego Pracowni Coachingu NOVO. Na codzień pracownik Biura Karier Politechniki Warszawskiej, gdzie wspiera studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy.

 

Zajęcia odbędą się 29 listopada w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, ul. Ciołka 10a sala 310. godz. 10-14.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.