O prawie przy kawie. Mam pomysł na biznes i co dalej?

Wrocław, Duńska 11

14.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

20/25

Wrocławski Park Technologiczny zapraszaja na spotkanie pt. „O prawie przy kawie. Mam pomysł na biznes i co dalej?"

Celem spotkania jest omówienie tematyki związanej z założeniem działalności gospodarczej, jak również przedstawienie alternatywnych form prowadzenia działalności gospodarczej. Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które mają pomysł na biznes, które planują prowadzić własną firmę, które szukają odpowiedniej dla siebie formy prowadzenia działalności gospodarczej. Spotkanie jest skierowane do początkujących przedsiębiorców.

Szkolenie ma charakter wykładu. Uczestnicy poznają nowe treści podczas prezentacji zagadnienia. Metody pracy są dopasowywane do potrzeb i preferencji uczestników. Po spotkaniu możliwe będzie umówienie się na indywidualne konsultacje.

Spotkanie poprowadzą: r.pr. Suzana Zatoń oraz r.pr.  Dorota Niedziółka, doświadczone specjalistki  między innymi w zakresie prawa spółek handlowych oraz w prawie gospodarczym, które posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz spółek prawa handlowego  (Kancelaria prawna: Zatoń Niedziółka Kancelarie Radców Prawnych).

Szkolenie odbędzie się 14 listopada 2017 r. w godzinach 10.00 – 12.00, we Wrocławskim Parku Technologicznym, ul. Duńska 11 (bud. Sigma), 54-427 Wrocław. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.