Czy każdy musi mieć własną firmę? Jak być przedsiębiorczym i osiągnąć sukces?

Warszawa, Chodakowska 19

15.11.2017 15:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w spotkaniu z firmą Social Tigers w Uniwersytecie SWPS w Warszawie (ul. Chodakowska 19/31, 03 - 815 Warszawa)


GODZ. 15.00 - 16.30, sala S102

Na spotkaniu będzie można posłuchać o doświadczeniach Franciszka Georgiewa z pracy z kilkudziesięcioma innymi przedsiębiorstwami, obserwowania ich silnych stron, wyróżników na rynku, ale też popełnianych błędów i przyczyn problemów. Nie zabraknie także najważniejszych lekcji z doświadczeń Social Tigers, które z jednoosobowej działalności gospodarczej w dwa lata przeszło drogę do kilkunastoosobowego zespołu, który korzysta z wielu nowoczesnych rozwiązań związanych z zarządzaniem.

Na koniec przyjrzymy się ciemnym stronom prowadzenia firmy - ryzyku, ciężkiej pracy i ogromnej odpowiedzialności oraz mitom popularyzowanym w różnego rodzaju bestsellerach i audycjach.


Prowadzący:
Franciszek Bazyli Georgiew z firmy SOCIAL TIGERS - właściciel agencji Social Tigers. W krótkim czasie przeszedł drogę od stanowiska juniorskiego, przez zarządzanie działem, aż po prowadzenie prężnie działającej agencji social media i public relations. Obecnie Social Tigers prowadzi działania dla kilku liderów branż, a także pomaga w rozwoju mniejszym graczom. Trzonem agencji jest prowadzenie działań i silnym nastawieniu na efekty biznesowe.

 

ZAPISY TUTAJ: https://goo.gl/forms/bOMDthfOyeDuKpIj1

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.