KOMUNIKACJA W ROZMOWACH BIZNESOWYCH

Warszawa, Chodakowska 19

15.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

Uniwersytet SWPS w Warszawie zaprasza państwa na warsztat "Komunikacja w rozmowach biznesowych"

 

15 LISTOPADA 2017

GODZ. 10.00- 13.30, sala S102

 

Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy:

- nabędą wiedzę o efekcie i istocie pierwszego wrażenia, które jest otwarciem relacji biznesowych (co pozwoli na zbudowanie profesjonalnego wizerunku w oczach odbiorcy)
- będą potrafili rozpoznać styl komunikacji swojego rozmówcy oraz dopasować argumentację do danego stylu (co umożliwi zwiększenie skuteczności przekazywanych treści)

 

Prowadząca:
Emilia Ilków: Certyfikowany trener z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w obszarze sprzedaży.
Wywodzi się z branży mediowej. Prowadziła projekty reklamowe dla największych marek w Polsce. Ważny dla niej jest zarówno efekt, jak też droga, która do niego prowadzi.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach reklamowych (zajmując się sprzedażą oraz koordynacją kampanii out of home) oraz firmach szkoleniowych (gdzie zajmowała się planowaniem, sprzedażą oraz wdrażaniem procesów rozwojowych w organizacjach). Przechodziła przez niemal wszystkie szczeble sprzedażowe od Sales Executive po Business Development Managera.
W 2014 roku uzyskała Certyfikat Trenera Biznesu, a od 2017 roku jest asystentem Stowarzyszenia Trenerów Zarządzania Matrik. Biznesowe podejście oraz umiejętności zdobyte na przestrzeni lat z powodzeniem wykorzystuje w pracy trenera.

 

ZAPISY TUTAJ: https://goo.gl/forms/jjcEbRoj9wyFx4FZ2

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.