PROWOKATYWNE UJĘCIE SUKCESU I BIZNESU - CZYLI RZECZ O PROWOKATYWNEJ PRACY NA PRZEKONANIACH I OBAWACH W BUDOWANIU SUKCESU I WŁASNEGO BIZNESU

Warszawa, Ząbkowska 33C

16.11.2017 18:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

26/50
OPIS WARSZTATU
 
Sukces – słowo tak samo pożądane jak i budzące lęk u wszystkich którzy w jakikolwiek sposób są lub stają się przedsiębiorczy czy to w swoim życiu zawodowym czy to prywatnym.

Biznes – pojęcie którego znaczenie ma wiele wymiarów. Dla jednych jest wyznacznikiem szacunku, majętności możliwości i szczęścia, dla innych lęku przed oszukaniem i wykorzystaniem.

Sukces w biznesie?
Czym jest dla mnie na progu mojego wejścia w przedsiębiorcze i zawodowe życie?
A czym w sytuacji, jak już jestem przedsiębiorczy a może nawet prowadzę moje własne mniejsze lub większe przedsiębiorstwo (czytaj też działalność gospodarczą).

Jak mogę sobie radzić z moimi przekonaniami które mnie ograniczają i zatrzymują w drodze do MOJEGO SUKCESU i wewnętrznej przedsiębiorczości, jak rozwijać w sobie te, które pozwalają mi na efektywne wykorzystywanie potencjału, jaki we mnie jest?

Zapraszamy na moment prowokatywnej przygody z przekonaniami dotyczącymi sukcesu w szeroko rozumianym biznesie.
 

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli chcesz:

- doświadczyć że ograniczenia są możliwościa do ruszenia szybciej 
- zobaczyć że ansurd i humor w podejściu do naszych fiksacji i ogrnaiczeń w kontekście własnej przedsiębiorczości i biznesu są katalizatorami zmiany i rozwoju 

Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu?

- narzędzia do pracy z ograniczeniami jako potencjałem do zmiany
- techniki pracy z własnymi "demonami" dla budowania poczucia możliwości i motywacji 
- poczucie że humor jest przyjacielem przedsiębiorczości i kluczem biznesu 

 

PROWADZĄCY
Joanna Czarnecka - Coach, trener, konsultant biznesu, terapeuta. Dyrektor Oddziału Mazowieckiego Izby Coachingu. Współtwórca Provocare - Instytutu Komunikacji Prowokatywnej, w którym zajmuje się rozwojem i propagowaniem Metod Prowokatywnych i Improwizacyjnych w pracy coachingowej, trenerskiej, handlowej oraz menedżerskiej. Prowadzi treningi dla trenerów oraz warsztaty dla coachów z zaawansowanych technik pracy z klientem. Działa w Partnerstwie z Instytutem Psychologii Eklektycznej IEP w Holandii oraz Instytutem Terapii Prowokatywnej w Monachium. Współpracuje z uczelniami wyższymi (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Uniwersytet Łódzki). Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, szkoleń oraz wdrożeń związanych z budowaniem stanu samoświadomości oraz tożsamości osób i zespołów w biznesie. Autorka wielu nowatorskich rozwiązań projektowych dotyczących zmiany kultury organizacyjnej w złożonych strukturach organizacyjnych. Opracowuje i realizuje autorskie projekty rozwoju kompetencji i umiejętności kadry zarządczej, handlowej, medycznej, terapeutycznej, psychologicznej i pedagogicznej różnych szczebli. Projektuje gry i symulacje szkoleniowe. Drugą specjalizacją jej jest praca na przekonaniach, postawach, motywacji oraz nad kreatywnym myśleniem u jednostki i zespołów. Posiada 8 letnie doświadczenie w pracy terapeutyczej (jako terapeuta par i małżeństw, terapeuta rodzin, oligofrenoterapeuta, arteterapeuta, socjoterapeuta oraz w terapii wyjścia). Tworzyła i prowadziła ośrodki terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych oraz osób i rodzin w kryzysie. Wspiera coachingowo i trenersko kadrę medyczną i opiekuńczo - leczniczą w rozwoju kompetencji miękkich oraz terapeutyczno - pomocowych (z zakresu m.in. nowych metod pracy z pacjentem, prowadzenia wywiadu motywacyjnego - medycznego, pracy z emocjami, komunikacji nastawionej na porozumienie, itp.). Wspiera organizacje, kadrę medyczną i pacjentów terminalnych, onkologicznych, neurologicznych.

Norbert Grzybek- coach ICC, trener, konsultant biznesu. Ponad 13 lat doświadczeń pracy z ludźmi i dla ludzi, około 4000 godzin szkoleń.
Najchętniej pracuje tam, gdzie ludziom trudno jest się dogadać, a chcą to robić lepiej/łatwiej/skuteczniej/… I to niezależnie, czy rzecz dotyczy relacji w zespole, rodzinie, grupie rówieśniczej, sytuacji szef - podwładny”. Efektywnie tworzy w ludziach poczucie możliwości, motywacji i ciekawości tak na świat jak i naukę / rozwój. Specjalista od wymyślania i opracowywania efektywnych programów rozwoju osobistego i pracy na silnych stronach zarówno w rozwoju, edukacji, wychowaniu , zarządzaniu, jak i codziennym życiu. Propagator metod
uruchamiających potencjał ludzki i możliwości porozumienia pomimo różnic czy konfliktów.
Współtwórca Mogę móc i Provocare - Instytutu Komunikacji Prowokatywnej.


MIEJSCE
Warsaw Campus
ul. Ząbkowska 33C (entrance from across Nieporęcka 14 street)
03-736 Warszawa

16.11.2017, godz. 18.00 - 21.00

 MASZ PYTANIA? ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Izba Coachingu Oddział Mazowiecki / Joanna Czarnecka- dyrektor oddziału
joanna.czarnecka@ic.org.pl 
tel. 535 006 846

 O ORGANIZATORZE
Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą interesy środowiska coachingowego w Polsce. Jest pierwszą na świecie izbą gospodarczą zrzeszającą firmy świadczące usługi z obszaru coachingu. Strategicznym celem Izby Coachingu jest powołanie zawodu coacha, wyznaczenie standardów zawodowych i propagowanie idei coachingu w Polsce. Promujemy najwyższej jakości coaching, wspieramy społeczność coachów, ułatwiamy dostęp do efektywności i potencjału jaki prezentuje coaching.
www.izbacoachingu.com

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.