Jak zostać wirtuozem wystąpień publicznych - szkolenie

Dąbrowa Górnicza, Cieplaka 1c

16.11.2017 09:30

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

1/20

Opis

Umiejętność autoprezentacji oraz wystąpień publicznych to niezaprzeczalnie cechy dobrego przedsiębiorcy. Właściciel firmy swoim działaniem (świadomym oraz nieświadomym) reprezentuje Firmę w całej sferze komunikacji – począwszy od kontaktów z mediami, poprzez tworzenie pozytywnego wizerunku w otoczeniu konkurencyjnym, kończąc na komunikacji bezpośredniej z klientem. Warsztat jest skierowany do osób które chcą nauczyć się skutecznie prezentować swoje idee, pomysły, produkty, chcą wiedzieć co wpływa na jakość wystąpień publicznych oraz jak przekonać innych do współdziałania w obranym kierunku.

 

Prowadzący

Prelegenci z ramienia współpracy z Akademickim Inkubatorami Przedsiębiorczości AIP Śląsk. AIP to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów. AIP umożliwia przetestowanie pomysłu na firmę na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. AIP to jedyny ekosystem w Polsce umożliwiający uzyskanie finansowania na rozwój w najprostszym modelu inwestycji: 100 000 zł za 15% udziałów w startupie. AIP stanowi obecnie sieć 50 inkubatorów i społeczność ponad 1500 startupów. Od 2004 dzięki AIP powstało na rynku już ponad 7000 startupów, m.in.: PhotoBlog.pl, MISBHV, Key2Print, Glov.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.