Praca w zespole kluczem do sukcesu firmy - szkolenie

Dąbrowa Górnicza, Cieplaka 1c

15.11.2017 11:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/20

Opis

Warsztat w trakcie którego uczestnicy poznają determinanty dobrych relacji w zespole, dowiedzą się czym jest inteligencja emocjonalna, jak należy realizować zasadę „Jedna firma, jeden zespół, jeden cel, jeden sukces”. Prowadzący wraz z grupą spróbuje odpowiedzieć na pytanie „Czy konflikt zawsze musi być bolesny” i jak komunikacja może nam pomóc w procesie realizacji obranego celu.

Szymon Cieślar - absolwent Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Kierunku ZiP w specjalności ZZL i Psychologia w Biznesie, a także studiów podyplomowych Executive MBA, obecnie doktorant WSB. Autor recenzowanych publikacji naukowych. W swoim naukowym obszarze badawczym zajmuje się głównie problematyką mikroprzedsiębiorczości, współpracą międzyorganizacyjną oraz niskobudżetowymi metodami budowania przewagi konkurencyjne. Właściciel firmy, rozpoczynał karierę z biznesem od ostatniej klasy technikum, zakres działalności to sprzedaż produktów finansowych poprzez e-handel, aż po realizację inwestycji budowlanych i doradztwa w tym obszarze.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.