Planuj przyszłość, rozwijaj swoją przedsiębiorczą osobowość - szkolenie

Dąbrowa Górnicza, Cieplaka 1c

15.11.2017 11:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

1/20

Opis

Kim jest osoba przedsiębiorcza? Czy każdy człowiek może zostać przedsiębiorcą? Jakimi cechami i umiejętnościami powinien odznaczać się przedsiębiorca, aby skutecznie kierować dużą lub małą firmą? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące przedsiębiorczości i związanych z nią zagadnień znajdziesz na szkoleniu pt.: Planuj przyszłość, rozwijaj swoją przedsiębiorczą osobowość.

 

Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach - Ochotnicze Hufce Pracy to państwowa jednostka, do której głównych zadań należy: wspomaganie systemu oświaty poprzez aktywizację społeczną, zawodową i ekonomiczną młodzieży, podejmowanie działań zmierzających do podwyższania kwalifikacji zawodowych lub przekwalifikowania, wspieranie inicjatyw służących przeciwdziałaniu bezrobociu i wychowaniu w procesie pracy, w tym organizowanie zatrudnienia oraz organizowanie międzynarodowej współpracy młodzieży. Głównym celem działalności OHP jest stwarzanie, młodzieży w wieku 15 – 25 lat, warunków do prawidłowego rozwoju społecznego i zawodowego. 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.