Bądź przedsiębiorczy na co dzień, nie stój inwestuj! - szkolenie

Dąbrowa Górnicza, Cieplaka 1c

15.11.2017 11:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/20

Opis

Gra na giełdzie czy inwestowanie na rynku forex to ryzykowne zajęcie. Duży zysk finansowy to złoto dla zuchwałych, jednak poza odwagą i odrobiną szczęścia przyda się także wiedza i odpowiednie przygotowanie. Czym powinien się cechować dobry inwestor? Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawowe zasady inwestowania, dzięki którym zwiększą szanse na podejmowanie właściwych decyzji i lepszy wynik inwestycji. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla początkujących inwestorów.

 

Prowadzący

Fundacja Giełdy Papierów Wartościowych - szkolenie zostanie przeprowadzone w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i obecnie realizowany jest na 131 polskich uczelniach. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i zapewnia dotarcie do tysięcy studentów oraz nauczycieli akademickich. Projekt realizowany jest w przeświadczeniu, że połączenie doświadczeń dydaktycznych i naukowych z wiedzą praktyczną pozwoli na lepsze przygotowanie odbiorców do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej. Misją Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem jest podnoszenie poziomu wiedzy o rynku finansowym, przedsiębiorczości oraz zarządzaniu poprzez rozwój współpracy biznesu ze szkołami wyższymi.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.