POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI IDG

Chojnice, Sukienników 14

15.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/300

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach zaprasza do udziału w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości, który odbędzie się 15 listopada 2017 roku (środa) w godz. 1000-1300  w  Sali Bankietowej Sukiennice w Chojnicach przy ulicy Sukienników 14.

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG jest przedsięwzięciem organizowanym  w województwie pomorskim mającym na celu promocję przedsiębiorczości i samozatrudnienia. Gospodarzem wydarzenia realizowanego po raz ósmy na terenie powiatu chojnickiego jest Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach. Spotkanie ma charakter dnia otwartego, którego celem jest przekazanie rzetelnych i niezbędnych informacji związanych z uruchamianiem działalności gospodarczej, przedstawienie możliwości uzyskania wsparcia finansowego, jak również informacji w zakresie pozyskiwania środków finansowych na rozwój istniejących przedsiębiorstw.

W trakcie trwania Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości – IDG osoby chcące uruchomić własną firmę będą mogły uzyskać informacje o sposobie postępowania i procesie zakładania działalności gospodarczej, wymaganych i niezbędnych dokumentach  u przedstawicieli instytucji zaangażowanych w proces uruchamiania działalności gospodarczej.

Przedsięwzięcie wpisuje się, w przypadający w okresie od 13 do 19 listopada 2017 roku, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego celem jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.