teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. Spotkanie ucznióe ZSM nr 1 w Krakowie w Firmie

Kraków, Aleja Mickiewicza 5

15.11.2017 09:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

Firma teamtechnik to jeden z światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni elastycznych linii montażowych oraz testowych.

Oddział w Polsce powstał w 2005 roku i specjalizuje się obok rozwijania i produkcji zautomatyzowanych rozwiązań w branży automotive, zastosowaniem symulacji komputerowych procesów produkcyjnych w celu ich optymalizacji.

Od 2014 roku główna siedziba Firmy teamtechnik znajduje się w Skawinie obok Krakowa  i zajmuje powierzchnię 3300 m2, która w 2016 roku przez rozbudowę hali, zwiększyła się do 5300 m2.

Drugi oddział Firmy w Polsce znajduję się w Ostrowie Wielkopolskim  i ma powierzchnię ponad 900 m2. Jego domeną jest produkcja komponentów do realizacji różnych projektów. Pracują  w nim również wysokiej klasy mechanicy, elektrycy i programiści.

Pracownicy Firmy teamtechnik to ponad 200 osobowy zespół, który składa się głównie z inżynierów i wysoko wyspecjalizowanych fachowców z doświadczeniem produktowym i procesowym.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.