„Wsparcie dotacyjne oraz szkoleniowe skierowane do przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich".

Olsztyn, Aleja Warszawska 119

15.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/50

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zapraszana na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Wsparcie dotacyjne oraz szkoleniowe skierowane do przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich".             
Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy chcą skorzystać ze wsparcia dotacyjnego na rozwój firmy, szkoleń, doradztwa lub innych form podnoszących kwalifikacje oraz ich pracowników.

 

Termin i miejsce: 15 listopada w godzinach 10.00-13.30

 

Miejsce: Olsztyn, Hotel Park Al. Warszawska 119

 

Więcej informacji

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:    

 tel. 89 512 54 82/83/85/86, email: gpiosztyn@warmia.mazury.pl  

 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:

1) przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy gpiolsztyn@warmia.mazury.pl  do 13 listopada 2017r. do godz. 15:00.

2) potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona- Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoś nieobecność 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.