Mierzenie się z wyzwaniami codzienności

Sopot, Polna 16/20

15.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

3/30

Codzienność bywa czasem przytłaczająca. Goniące terminy, nawarstwiające się obowiązki czy bezustanne poczucie, że „coś miałem/ miałam zrobić”. Jeżeli do tego wszystkiego dołączy się stres, to dzień może być naprawdę nieprzyjemny.

Tydzień przedsiębiorczości to doskonały moment by zapoznać się z podstawami zarządzania czasem i radzenie sobie ze stresem, metody i sposoby używane w firmach sprawdzają się równie dobrze w codziennych sytuacjach.

 

Stanisław Borawski - Absolwent psychologii klinicznej. Humanista o szerokich zainteresowaniach. Pracuje z grupami ucząc umiejętnościami miękkich, komunikacji, uczenia się, kreatywności oraz rozwiązywania konfliktów. Dba, aby przekazywana wiedza miała solidne naukowe podstawy. Swoją przyszłość wiąże z prowadzeniem szkoleń oraz własnym biznesem w branży IT. Posiada certyfikat mediatora cywilnego oraz mediatora rówieśniczego. W wolnych chwilach gra w gry fabularne RPG i czyta książki popularnonaukowe.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.