Weź czas w swoje ręce! - zarządzanie czasem

Poznań, gen. Tadeusza Kutrzeby 10

15.11.2017 17:30

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

9/20

Weź czas w swoje ręce! Zarządzanie czasem - warsztat.

 

Prowadząca:

Anna Szulcewska - studnetka V roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Współorganizatorka ogólnopolskiego Festiwalu Rozwojowego dla kobiet PROGRESSteron. Współautorka kwestionariusza do badania dynamiki tożsamości KDT. Koordynatorka Projektu Strefa Rodzica. Obecnie pracuje w dziale marketingu i rekrutacji na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. 

 

Opis warsztatu:

Czujesz, że czas ucieka Ci przez palce? Planujesz wykonać wiele zadań, a wychodzi jak zwykle? Masz tego dość? Zapraszam na warsztat z zarządzania czasem dzięki którym poczujesz że znów "trzymasz rękę na pulsie".

Na warsztacie poznasz techniki, które pomogą Ci zorganizować sobie plan działania oraz sposoby by zrealizować zamierzone cele jak najefektywniej. Dowiesz się kim są złodzieje czasu i jak się im nie dać. Pomogę Ci ustalić priorytety, a także opowiem czym jest zjawisko prokrastynacji i jak sobie z tym poradzić.

Zaiteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeń:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehlpxegtpeU8gAKjCEXLbYNIJrJoS0gWAb8AzqC3B5gc3eIA/viewform

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 668 393 388, e-mail: biurokarier.poznan@swps.edu.pl

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.