Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG

Kościerzyna, 3 Maja 9

15.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/100

Powiat Kościerski/Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie w dniu 15 listopada 2017 r. w godz. 10:00 - 14:00 w Sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie, ul. 3 Maja 9, organizuje Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG . Wydarzenie to organizowane jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Celem przedsięwzięcia jest promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób bezrobotnych i innych osób zamierzających uruchomić indywidualną działalność gospodarczą, a także wspieranie rozwoju firm założonych m.in. przez osoby bezrobotne i przekształcaniu się ich w mikroprzedsiębiorstwa.

W trakcie trwania Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości - IDG osoby chcące uruchomić własną firmę będą mogły uzyskać informację u przedstawicieli instytucji zaangażowanych w proces uruchamiania działalności gospodarczej o sposobie postępowania i procesie zakładania działalności gospodarczej, wymaganych i niezbędnych dokumentach, bądź dowiedzieć się o źródłach finansowania umożliwiających założenie firmy, czy innych możliwościach wsparcia.

W tym roku PUP w Kościerzynie w ramach Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości - IDG organizuje następujące wydarzenia:

10:00 Rozpoczęcie Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości IDG - otwarcie stoisk informacyjno-promocyjnych.

10:30 - 12:00 Warsztaty dla przedsiębiorców pn. "Przedsiębiorczość - wiedzieć więcej".

10:30 - 13:30 Warsztaty dla kobiet pn. "Od pomysłu do realizacji czyli o wyznaczaniu realnych celów w biznesie".

10:30 - 13:30 Finał konkursu na najlepszy biznes plan "Biznes plan JUNIORA III" (Konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kościerzynie w ramach projektu "Kompetencje na +" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 3.2.1).

14:00 Zakończenie Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości IDG.

Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych wydarzeń dostępne są na stronie http://koscierzyna.praca.gov.pl/.

Pobierz załącznik: Ulotka Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości IDG

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.