Google Internetowa Rewolucja

Radom, Rynek 3

15.11.2017 16:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

9/10

Wydarzenie dedykowane zarówno studentom, osobą działającym w branży e-marketingu jak również wszystkim zamierzającym otworzyć bądź prowadzącym już własną działalność gospodarczą.

 

Google Internetowe Rewolucje to projekt, którego celem jest pomoc wszystkim zainteresowanym rozwojem umiejętności cyfrowych tak, aby mogli wykorzystać potencjał internetu, niezależnie od obecnego poziomu wiedzy czy celów biznesowych.

Od początku roku przeszkolonych zostało już 7 tysięcy firm, a 1300 odbyło konsultacje z doradcami. Warto zwrócić uwagę, że aż 99% uczestników poleciłoby udział w projekcie innym przedsiębiorcom lub swoim partnerom biznesowym.

W czasie zajęć przedstawiane zostaną narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. 

Pokazane zostaną również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:

- dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy

- właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów

- zaistnieć na rynkach zagranicznych.

 

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Pobierz załącznik: Plakat - Google Internetowa Rewolucja

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.