Strategia stałej obecności firmy w sieci

Toruń, Włocławska 167

15.11.2017 10:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

Premium Partner Google zaprasza przedsiębiorców na Akademię e-marketingu.

Na szkoleniu zaprezentujemy najnowsze trendy  e-marketingu z zastosowaniem wyszukiwarki Google, a także opowiemy o narzędziach, które  pozwolą uzyskać najlepsze efekty promocji firmy. Wspomnimy również o tym, dlaczego warto mierzyć i analizować rezultaty podjętych działań i w jaki sposób kontrolować swoją inwestycję w rozwiązania e-marketingu.

Szczególną uwagę zwrócimy również na aspekty współpracy z dostawcami usług, zasygnalizujemy zagrożenia wynikające z wyboru określonego modelu rozliczenia, przedstawimy także oficjalne stanowisko Google wobec skutecznych obecnie działań prowadzonych w wyszukiwarce.

Warsztaty dla Państwa poprowadzą specjaliści i praktycy, którzy na co dzień pracują z polskimi firmami i prowadzą strategie marketingowe w oparciu o wyszukiwarkę Google. Tematyka spotkania to zarówno analiza czynników, które mają bezpośredni wpływ na widoczność i bezpieczeństwo strony www, jak i przegląd najskuteczniejszych obecnie działań dotarcia do klienta poprzez Internet.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wymaga jednie zgłoszenia swojego udziału poprzez formularz na stronie www.

Zapraszamy gorąco!

 

Patronem Akademii e-Marketingu jest CS Group Polska SA, członek Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska www.iab.org.pl

CS Group Polska i Agencja Interaktywna ClearSense swoje działania kierują
do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, oferując efektywne rozwiązania
z zakresu marketingu internetowego. W portfolio agencji znajduje się:  projektowanie stron www, SEO, AdWords, Display, e-Mailing, Social Media, Content Marketing. Jako Partner Google Premium AdWordsTM, prezentuje na organizowanych wewnętrznie Akademiach najbardziej efektywne metody promocji w wyszukiwarce Google. Google i Google AdWords są zastrzeżonymi znakami towarowymi Google Inc

 

Kontakt dla mediów:

 

pr@csgroup.pl

 

Anna  Pszczółkowska

Business Development & Communication Director

Koordynator projektu Akademia ClearSense

 

CS Group Polska SA

ul. Jagiellońska 69, 03-303 Warszawa

Więcej informacji na www.akademiaclearsense.pl

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.