Dlaczego IT potrzebuje humanistów?

Warszawa, Chodakowska 19

16.11.2017 16:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

Chciałbyś rozpocząć karierę w najbardziej perspektywicznej branży naszych czasów, ale nie potrafisz programować? Zastanawiasz się, jak humanista mógłby odnaleźć się w świecie IT? Myślisz o założeniu startupu, ale brakuje ci kompetencji technologicznych? Jeśli choć raz odpowiedziałeś "tak", pomożemy ci!


-> KIEDY: Czwartek 16.11.2017; godz. 16.00
-> GDZIE: Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19, sala S303
-> WSTĘP WOLNY - zapisy przez formularz Google

Na wydarzeniu opowiemy:

  • o powodach dla których branża IT jest perspektywiczna, opłacalna i przyjemna także dla humanistów,
  • o ścieżkach rozwoju w branży technologicznej,
  • w jakich obszarach biznesu technologicznego macie największą szansę rozpocząć karierę,
  • jak nauczyć się programować, nie studiując informatyki.


Prowadzący:
Cezary Woszczyk - CEO i założyciel firmy Sharpeo, wykładowca Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w obszarze technologii informacyjnych, konsultant technologiczny i biznesowy, kierował projektami wdrożeniowymi w największych organizacjach w Polsce, entuzjasta startupów i nowoczesnych technik zarządzania projektami.
Hubert Kaczmarek - Business Development Manager w Sharpeo, specjalizuje się w poszukiwaniu talentów, były przewodniczący Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, koordynator PR w ogólnopolskim programie Drogowskazy Kariery, członek jury konkursu start-upów Odkrycie Rynku

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.