Jak skutecznie zarządzać sprzedażą w małej firmie

Szczecin, Monte Cassino 32

15.11.2017 09:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

3/30

Szanowni Państwo,

 

 

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Jak skutecznie zarządzać sprzedażą w małej firmie”.

 

Celem szkolenia jest – nabycie przez Uczestników podstawowej wiedzy o prowadzeniu sprzedaży, zależnościach występujących pomiędzy poszczególnymi jej procesami. Każdy Uczestnik zaprojektuje własną strategię sprzedaży na najbliższe 12 mcy..

 

Szkolenie kierowane jest dla - przedsiębiorców

 

Podczas szkolenia uczestnicy  - poznają narzędzia i rozwiązania, które pozwolą im na samodzielnie prowadzenie działań i zmierzenie ich efektów, w kontekście wzrostu własnego biznesu

 

Szkolenie poprowadzi pan Wojciech Dembiński – ekspert w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży i marketingu. Posiadający blisko 18 letnie doświadczenie we współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorcami w kraju i za granicą.

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.