Jak z pomysłu zrobić dochodowy biznes - warsztaty z projektowania biznesu  dla początkujących

Wrocław, Muchoborska 18

15.11.2017 09:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

2/30

Szanowni Państwo,

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Jak z pomysłu zrobić dochodowy biznes-

Warsztaty z projektowania biznesu, dla początkujących”.

Celem szkolenia jest poznanie zasad skutecznego budowania biznesu, metod zwiększania potencjału rynkowego pomysłu biznesowego oraz metod skutecznego oddziaływania na rynek. Uczestnicy przygotują koncepcje biznesową swojego pomysłu.

 

Szkolenie jest przeznaczone które mają pomysł na biznes, które planują prowadzić własną firmę, które szukają pomysłu na skuteczne działanie biznesowe. Szkolenie jest skierowane do osób prywatnych i dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć co robić, by planowana działalność przyniosła oczekiwany efekt biznesowy. Szkolenie jest przeznaczone dla tych, którzy chcą sprawdzić czy ich pomysł ma potencjał rynkowy i co trzeba zrobić, by go zwiększyć.

 

Szkolenie ma charakter warsztatowy. Uczestnicy poznają nowe treści podczas ćwiczeń i pracy warsztatowej. Metody pracy są dopasowywane do potrzeb i preferencji uczestników.

Szkolenie poprowadzi pani Katarzyna Łukaszuk. Doświadczony trener i konsultant, specjalizujący się w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem. Jest praktykiem biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu nowych biznesów, produktów i usług oraz doradztwie przy wprowadzaniu produktów i usług na rynek. Prowadzi firmę konsultingową oraz bloga o zarządzaniu sprzedażą.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.