Podstawy prawne zatrudniania cudzoziemców – szkolenie i warsztaty dla początkujących

Bydgoszcz, Unii Lubelskiej 4C

20.11.2017 09:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

2/30

Szanowni Państwo,

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zatrudnianie cudzoziemców oraz delegowanie pracowników 2017r. – szkolenie i warsztaty” w ramach cyklu szkoleń „Spotkania z Prawem pracy w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zatrudniania cudzoziemców oraz przedstawienie możliwych wariantów podjęcia zatrudnienia przez obywateli państw obcych. Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi n/w zagadnienia:

  • czy wszyscy cudzoziemcy muszą posiadać zezwolenie na pracę w Polsce;
  • jakie zmiany czekają nas w zatrudnianiu cudzoziemców w 2017r.;
  • jakie warunki oraz wymogi formalne muszą być spełnione aby cudzoziemiec legalnie wykonywał pracę w Polsce.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną dla prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów.

Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk radca prawny; prawnik – praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w prawie pracy, ochronie danych osobowych oraz ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych. Trener i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.