Warsztaty coachingowe

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 472D

16.11.2017 12:15

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/0

12:15 - 13:15 Nie taki coaching straszny... jak go używać potrafią. Kultura coachingowa MŚP
Wiele mówi się o kulturze organizacji, a wieżowce same rosną w oczach. Pojawia się pytanie czy kultura coachingowa jest tylko dla wielkich korporacji? Jak wprowadzić ją między wszystkie dedlajny, kejpiaje, mitingi w MŚP? Na warsztacie prowadzonym przez Emilię Żyznowską sami znajdziecie odpowiedź na te i inne pytania, które pojawią się w trakcie spotkania.

13:15 - 14:15 Coaching przywództwa czyli jak rozwinąć potencjał lidera
Ktoś kiedyś powiedział: „wojsko się znajdzie, tylko generałów brak“. Leadership coaching jest skutecznym narzędziem zwiększania efektywności biznesowej liderów - niezależnie od branży oraz wielkości prowadzonej organizacji. Jakie są poziomy przywództwa? Jakie są niezbędne prawa, aby maksymalizować osobisty potencjał w biznesie? Gdzie jestem dzisiaj jako lider? Co więcej mogę osiągnąć? Odpowiedzi na te i inne pytania nurtujące liderów będzie można usłyszeć podczas mini warsztatu Izabelli Piekarskiej.

PROWADZĄCY:
EMILIA ŻYZNOWSKA
International Coach Federation
Z wykształcenia dziennikarz, specjalista komunikacji społecznej i reklamy.
Akredytowany Coach ACC International Coach Federation (ICF), trener kompetencji miękkich, projektantka szkoleń, strażnik profesjonalnego Coachingu. Od 10 lat związana z branżą szkoleń głównie dla sektora publicznego, IT/ICT, reklamy. Od 2017 roku zastępca Dyrektora Trójmiejskiego oddziału ICF.
Nałogowo nie daje dobrych rad. Wspiera ludzi w podnoszeniu swojej efektywności, przełamywaniu barier, dokonywaniu zmian i realizacji celu. Pracuje zarówno z Klientami indywidualnymi w relacji 1:1 jak i w procesie grupowym.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Pasjonatka rynku nieruchomości, zakochana w papierowych książkach.

IZABELLA PIEKARSKA
Leadership & business coach
Posiada trzy międzynarodowe certifikaty: Professional Certified Coach International Coach Federation (PCC ICF); Certified John C. Maxwell Coach, Teacher, Trainer & Speaker; Certified Trainer of The Points of You. Liderka trójmiejskiego oddziału ICF Polska. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie biznesowym dla dużych przedsiębiorstw (m.in. udział w projektach IT dla branży telekomunikacyjnej i w bankowości) jak również dla sektora MSP. Jako coach przeprowadziła ponad 1000 godzin indywidualnych oraz grupowych sesji coachingowych. Z wielką pasją wspiera rozwój potencjału zarówno osobistego jak i organizacji, szczególnie w obszarze przywództwa, komunikacji oraz budowania kultury organizacji opartej na wartościach. Prowadzi coaching indywidualny i zespołowy, szkolenia biznesowe, mentoring a także prelekcje na konferencjach związanych z coachingiem, przywództwem oraz rozwojem biznesu.

ZAPISY POD ADRESEM: https://www.arp.gda.pl/1303,warsztaty-coachingowe.html?ukryj=no

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.