SUKCES JEST KOBIETĄ!

Kielce, Świętokrzyska 21

23.10.2017 11:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

1/25

SUKCES JEST KOBIETĄ

Sukces jest kobietą to cykl spotkań w nowym roku akademickim 2017/2018 przeznaczony dla studentek Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

 

Sukces przyjdzie szybciej, niż Ci się wydaje. Ta inspiracja jest dla wszystkich kobiet
i nie tylko, które pragną czerpać ze swojego życia jak najwięcej. To pomysł jak krok po kroku pomagać w osiągnięciu sukcesu, wykorzystując swoje umiejętności i kompetencje. Dzięki sprawdzonym ścieżkom, doświadczeniu świętokrzyskich bizneswoman można spróbować swoich własnych sił aby osiągnąć zamierzony cel. Bez względu na to, czy jest nim zdobycie nowej pracy, rozpoczęcie własnego biznesu, rozwój osobisty, czy też wypracowanie pozytywnych relacji z ludźmi.

 

Najbliższe spotkanie 23.10.2017 – Karolina Latus, właścicielka Agencji Zatrudnienia CRAFTS

 

Karolina Latus -  absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła specjalizację Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 7 lat pracuje w branży HR. Jest właścicielką Agencji Zatrudnienia CRAFTS, headhunterem, HR business partnerem, coachem, asesorem oraz trenerem. Firmą zarządza od siedmiu lat i sukcesywnie rozszerza swój obszar działania. W 2015 roku była jedną z bohaterek książki “Sukces jest kobietą. Polka potrafi”, a rok później głosami internautów została główną bohaterką kolejnej edycji “Sukces jest kobietą. Królowe polskiego biznesu”. W Kielcach od dwóch lat organizuje pod szyldem swojej firmy konferencję HRową “HR NA DESER” dla osób, które interesują się trendami z rynku pracy. Specjalizuje się w budowaniu marki osobistej, pomaga kandydatom tworzyć ją w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów na rynku pracy. 

 

Miejsce Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu, sala 2/26, godz.11:00

 

Kolejne spotkania w listopadzie i grudniu – będziemy informować o szczegółach niebawem.

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.