MENTORING daje wiedzę, narzędzia, inspiracje. Odpowiedz na wyzwania, zarządzaj wiedzą, buduj przewagę konkurencyjną.

Kielce, Aleja Solidarności 34

16.11.2017 17:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

23/30

 

 

 

MENTORING daje wiedzę, narzędzia, inspiracje.

Odpowiedz na wyzwania, zarządzaj wiedzą, buduj przewagę konkurencyjną.

 

Wyzwania, jakie stawia rzeczywistość biznesowa wielu firmom to zatrzymanie (retencja) wiedzy i doświadczenia w firmie, przekazanie mądrości i wiedzy kolejnym pokoleniom wchodzącym w pracę zawodową, zapewnienie nowatorskich metod rozwoju pracowników.

Podczas spotkania, które nazywamy warsztatową prelekcją, uczestnicy poznają czym jest mentoring i jak może ich wspomóc w skutecznym odpowiadaniu na te wyzwania i budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystywać mentoring w programach rozwojowych – jak przygotować mentorów do ich roli i jak  budować programy mentoringowe.

Pokażemy, dla kogo i kiedy warto wykorzystać mentoring oraz w jaki sposób uzyskiwać korzyści z procesów mentoringowych: szybki rozwój pracowników, zaangażowanie ludzi w organizacji, zwiększenie atrakcyjności firmy na rynku pracy,  dopływ „świeżego widzenia spraw” – co razem składa się na przewagę konkurencyjną.

A poza tym, w części warsztatowej, każdy Uczestnik „posmakuje” bycia mentorem, a także będzie miał okazję do uzyskania szerszej odpowiedzi na swoje pytania i/lub przedyskutowanie interesujących kwestii.

Spotkanie organizuje Stowarzyszenie Mentorów PROMENTOR, które dzięki wiedzy i doświadczeniu swoich Członków zdobytemu w pracy w firmach i organizacjach biznesowych oraz wciąż rozwijanej wiedzy i umiejętnościom mentoringowym jest zapraszana do realizacji programów dla biznesu. My znamy realia biznesowe i dopasowujemy każdorazowo ofertę  do potrzeb i oczekiwań Klientów indywidualnych i firm.
Szkolimy mentorów*, jesteśmy mentorami, uczymy jak organizować mentoring w firmach.

*) – Kurs Mentorów PROMENTOR ma autoryzację lnstitute of Leadership & Management – W. Brytania

MIEJSCE SPOTKANIA:

16 listopad 2017, godz. 17:00 - 20:00

Hotel Kongresowy, Aleja Solidarności 34, Kielce - Sala Północna

PROWADZĄCY:

Tomasz Wański ma ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia i wdrażania strategii firm, zarządzania biznesem oraz obsługi Klienta, logistyki, zarządzania zasobami ludzkimi i sprzedaży, zdobyte podczas pracy w zapleczu naukowym przemysłu, firmach prywatnych i korporacji Xerox w Polsce. Od 2002 roku Tomasz Wański działa jako konsultant biznesowy, trener, coach i mentor. Koncentruje się na rozwijaniu u menedżerów umiejętności zarządzana operacyjnego i zarządzania pracownikami, sztuce sprzedaży, tworzeniu strategii firm. Ponad 10 lat prowadzi indywidualne procesy rozwojowe, a od 2013 roku zajmuje się mentoringiem jako formą rozwoju osób – prowadząc szkolenia dla mentorów, wspierając organizacje wdrażające mentoring i będąc mentorem w procesach indywidualnych, publikując artykuły w prasie fachowej. Jest współtwórcą i aktualnym prezesem Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.