Polsko-Amerykański Most Innowacji: A GUIDE TO SUCCESS

Kraków, Podole 60

17.11.2017 13:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/10

Polsko-Amerykański Most Innowacji ( PAMI 2017: A Guide to Success) to czwarta edycja ogólnopolskiej konferencji poświęconej promowaniu przedsiębiorczości i innowacyjności oraz współpracy nauki i biznesu. Dwa dni inspirujących prelekcji i 5 ścieżek praktycznych warsztatów z ekspertami z Polski i USA.

Wecej informacji na http://www.pamiconference.com/ oraz https://www.facebook.com/pamiconference/

DLA KOGO?

Jesteś młodym przedsiębiorcą? Rozwijasz swój startup? Chcesz realizować innowacyjne projekty lub planujesz założenie własnej działalności? A może kończysz studia i zastanawiasz się co dalej?

To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

PRELEGENCI

Gośćmi specjalnymi PAMI 2017 będą praktycy biznesu, konsultanci i mentorzy z USA: John Spence, David Whitney, Daniel Martin oraz z Polski: prof. Andrzej Blikle, dr hab. Agnieszka Wilczyńska i Joanna Malinowska-Parzydło. Swoim doświadczeniem podzielą się licznie zaproszeni przedsiębiorcy w tym również, prowadzący konferencje Richard Lucas (TEDx Kazimierz).

WARSZTATY

W drugim dniu PAMI odbędą się praktyczne warsztaty w ramach 5 ścieżek tematycznych do wyboru. Opisy warsztatów znajdują się  tutaj.

SESJE MENTORINGOWE

Dla zarejestrowanych osób dostępne będą bezpłatne sesje mentoringowe z ekspertami PAMI (osobna rejestracja na sesje ruszy wkrótce).

MISJA PAMI

Wierzymy, że podstawą każdego biznesu są relacje budowane na wspólnych wartościach. Misją PAMI jest rozwijanie społeczności, która wspiera realizację innowacyjnych pomysłów i promuje ideę inspirującej przedsiębiorczości. Chcemy tworzyć przestrzeń do lepszego poznania się i wspierać wymianę doświadczeń między uczestnikami i ekspertami, dzięki czemu młodzi ludzie mogą uczyć się i czerpać wzorce od najlepszych praktyków z Polski i z USA, stając się kreatorami własnej przyszłości i przyszłymi liderami innowacji.

ORGANIZATORZY

Organizatorami PAMI 2017 są Fundacja Laboratorium Innowacji i Kreatywności FLIK, Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Stowarzyszenie Top 500 Innovators. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

GDZIE I KIEDY?

Krakowski Park Technologiczny, 17-18 listopada 2017.

REJESTRACJA:

https://pami2017.evenea.pl/

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.