II Festiwal Innowacji i Technologii

Gliwice, Bojkowska 37

16.11.2017 12:25

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/500

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kluczowym wydarzeniu biznesowo-naukowym w regionie: Festiwalu Innowacji i Technologii.  Tworzymy przestrzeń realnych działań łączących naukę, biznes oraz samorząd i dlatego tegoroczna edycja Festiwalu organizowana jest wspólnie przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., Miasto Gliwice oraz Politechnikę Śląską.

16-17 listopada na terenie Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, zajrzymy w świat innowacji, nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań. Poprzednia edycja Festiwalu przyciągnęła do Gliwic ponad 500 zwiedzających, którzy uczestniczyli w wykładach, dyskusjach panelowych, warsztatach oraz targach, gdzie 22 wystawców przedstawiało swoją ofertę na powierzchni 300 metrów kwadratowych. W ramach tegorocznej edycji odbędą się:

  • Gala Konkursu „Innowator Śląska 2016”, czyli wyróżnienie innowacyjnych osiągnięć przedsiębiorstw oraz instytucji naukowych połączone z praktyczną debatą o innowacjach i technologiach.
  • MEDICASILESIA, czyli II międzynarodowe spotkania brokerskie klastrów branży medycznej:
    • panele dyskusyjne dotyczące MEDYCYNY jako inteligentnej regionalnej specjalizacji, połączone z targami technologii oraz wystawą dotyczącą szeroko pojętych innowacji oraz spotkaniami brokerskimi.
  • V Międzynarodowe Forum Innowacji – Nowe Technologie, Nowe Horyzonty: czyli coroczna konferencja technologiczna, promująca potencjał inwestycyjny Gliwic i całego i regionu. Podczas tegorocznego Forum Innowacji zaproszeni polscy i zagraniczni prelegenci oraz uczestnicy wydarzenia zmierzą się m.in. z pytaniem: Jak pod względem innowacji, wypadamy na tle innych regionów na całym świecie?
  • Konferencja Badania, rozwój, innowacje - Nauka w dobie globalnego transferu technologii poświęcona współpracy w zakresie Badań i Rozwoju oraz transferowi technologii na rynek międzynarodowy - wydarzenie dotyczące kooperacji pomiędzy biznesem a nauką, podczas którego w gronie międzynarodowych ekspertów zostaną omówione dobre praktyki i najciekawsze technologie uczelni o potencjale międzynarodowym.

 Chcieliśmy serdecznie zaprosić Państwa do współpracy i odwiedzenia Festiwalu. W przypadku pytań i szczegółowych ustaleń dotyczących zakresu współpracy prosimy o kontakt z Panem Wojciechem Michałowskim, tel. 32 339 31 53 / 791 717 678, e-mail wmichalowski@gapr.pl.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.