Noc Zajawki #2 - jedna noc, idei moc! [wygraj 1000zł gotówką]

Białystok, Warszawska 6

13.11.2017 19:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/200

Masz pomysł? Potrzebujesz wsparcia? Zaprezentuj się!

Opowiedz o swojej zajawce na forum i zdobądź wsparcie społeczności! Wygraj 1000zł gotówką. 

http://noc-zajawki.com

1. Przesyłasz nam opis / video swojej zajawki.

Zajawką może być pomysł lub projekt, który chciałbyś zrealizować.

 

2. Wybieramy najciekawsze spośród przesłanych zgłoszeń.

 

3. Jeśli pomysł przeszedł, na imprezie pt.: „Noc Zajawki” Prezentujesz swoją zajawkę w formie krótkiej „pecha-kucha” – czyli 20 slajdów x 20 sekund.

 

4. Nasi powiernicy oraz publiczność głosują na ich zdaniem najbardziej zajawkową zajawkę tego wieczoru. Zwycięzca otrzymuje 1000 zł gotówką. Bez żadnych umów, programów, kontrolowania Twoich wydatków.

Zrób z kasą, co chcesz. 

5. Nie ważne, czy wygrałeś tej nocy, czy też nie. Ważne, że podzieliłeś się tym z innymi. Wśród naszej społeczności z pewnością znajdą się osoby, które dobrze doradzą jak tą zajawkę rozwijać i realizować.

 

Masz doskonały pomysł – zrób to! 


[Zgłoszenia zajawek do I edycji imprezy, przyjmujemy do 30 października 2017 do godziny 19:00. Zgłoszenia przesłane po tym terminie będą rozpatrywane do III edycja wydarzenia, jakie przewidziane jest na styczeń 2018]  


______ 

Impreza jest otwarta dla wszystkich. Także dla osób nie zarejestrowanych. Każdy może przyjść i oglądać prezentacje danego wieczoru, bez żadnych opłat. 

Jednocześnie zarejestrowane pierwsze 200 osób które pojawi się na wydarzeniu, otrzyma karty do głosowania na najlepszą zajawkę wieczoru. 

Dodatkowo z zarejestrowanych osób, pierwsze 100 osób które  fizycznie pojawi się tego wieczoru, zostanie poczęstowana próbkami piwa uwarzonymi przez lokalnych piwowarów ze stowarzyszenia Piwowarskie Podlasie. 

Sponsorem materiałów potrzebnych do uwarzenie piwa przez piwowarów jest Współpracownia Sp. z o.o.

Zgłoszenia dla uczestników, jedynie przez rejestrację na:
https://www.meetup.com/wspolpracownia/events/243676193/

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.