IV edycja kieleckiej Gry Miejskiej TaxMania - Pociąg do biznesu!

Kielce, 1 Maja 103

16.11.2017 09:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/25

Już 16 listopada 2017 roku (czwartek) startuje IV edycja Kieleckiej Gry Miejskiej – „TaxMania Pociąg do biznesu" organizowana przez Biuro Rachunkowe BIUREX we współpracy z instytucjami państwowymi oraz firmami prywatnymi. Gra Miejska to coroczna inicjatywa organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tegoroczne rozgrywki skierowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, żeby gra w atrakcyjny sposób promowała wśród kieleckiej młodzieży wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, rachunkowości i ekonomii, a także zachęcała ich do podjęcia własnej działalności gospodarczej.

Gra odbywać się będzie na terenie Kielc. Uczestnicy rozwiązywać będą zagadki biznesowe związane z zakładaniem własnej firmy. Zadania jakie wykonają, sprzyjać będą pogłębieniu wiedzy i umiejętności praktycznych, a także rozbudzą kreatywność i pomogą uwierzyć we własne możliwości biznesowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

 

Fotorelacja z poprzednich edycji Gry Miejskiej na stronie: http://www.taxmania.pl/

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.