IV edycja kieleckiej Gry Miejskiej TaxMania - Pociąg do biznesu!

Kielce, 1 Maja 103

16.11.2017 09:00

Opłata rejestracyjna

0 zł

Zarezerwowane bilety

0/25

Pociąg do biznesu wyrusza ze stacji! Już 16 listopada (czwartek) startuje IV edycja kieleckiej Gry Miejskiej "TaxMania: Pociąg do biznesu"!

Gra Miejska "TaxMania: Pociąg do biznesu" to coroczna inicjatywa Biura Rachunkowego BIUREX organizowana z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we współpracy z instytucjami państwowymi oraz firmami prywatnymi. Gra skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, żeby gra w atrakcyjny sposób promowała wśród kieleckiej młodzieży wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, rachunkowości i ekonomii, a także zachęcała ich do podjęcia własnej działalności gospodarczej.

Gra odbywać się będzie na terenie miasta Kielce. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z licznymi zagadkami i biznesowymi problemami. Zadania jakie wykonają będą sprzyjać pogłębieniu wiedzy i umiejętności praktycznych, a także rozbudzą kreatywność i pomogą uwierzyć we własne możliwości!

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Dla zwycięzców czekają cenne nagrody.
Liczba miejsc ograniczona!
Fotorelacja z poprzednich edycji Gry Miejskiej na stronie: http://www.taxmania.pl/strona/gra-miejska-13

Zapisy:

http://www.taxmania.pl/strona/gra-miejska-taxmania-pociag-do-biznesu-13

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.