Citrus Saturday

Wiele razy mówiliśmy już o tym, jak ważne jest uczenie przedsiębiorczych postaw i umiejętności od najmłodszych lat. Dlatego postanowiliśmy sprowadzić do Polski wyjątkowy projekt, zainicjowany przez studentów University College London. Citrus Saturday to praktyczne warsztaty, podczas których dzieci poznają tajniki planowania własnego biznesu a co najważniejsze – wdrażają swój pomysł w życie, prowadząc stoisko z lemoniadą.

Prowadzimy warsztaty dla dzieci w wieku 7-14 lat, bazując na materiałach opracowanych przez brytyjczyków i dostosowując je do polskich realiów. Dzieci uczą się tego, dlaczego warto być przedsiębiorcą, jak pracować w grupie, planować budżet, ustalać ceny produktów i planować kampanię promocyjną. Podczas warsztatów tłumaczymy im także jakie obowiązki prawne i podatkowe muszą wypełniać polscy przedsiębiorcy. Pilotaż projektu odbył się w czerwcu 2015 roku w ramach Warsaw Innovation Days.

W 2016 roku planujemy kontynuację projektu. Zachęcamy do kontaktu firmy i organizacje zainteresowane wsparciem realizacji projektu.

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.