DLA FIRM: jedź z nami na Światowy Kongres Przedsiębiorczości do RPA!

06.12.2016 21:32

13 marca do Johannesburga zjadą przedsiębiorcy, politycy, start-upowcy, inwestorzy i eksperci z całego świata. Po raz  dziewiąty odbędzie się Światowy Kongres Przedsiębiorczości. Jego celem jest łączenie ludzi, którzy chcą włączyć się w budowanie bardziej przedsiębiorczych gospodarek, rozwijać swoje przedsiębiorstwa z korzyścią dla społeczeństwa i wdrażać w życie nowe, innowacyjne idee. 

 

Kongres jest jednym z elementów Global Entrepreneurship Network – sieci łączącej 160 państw poprzez serię wspólnych inicjatyw, takich jak Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Startup Nations, projekt badawczy Global Entrepreneurship Index czy konkursy Creative Business Cup i Future Agro Challenge.


Każdego roku Kongres odbywa się w innym miejscu (Dubaj, Moskwa, Mediolan, Kolumbia).Gromadzi przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji państwowych, korporacji i organizacji pozarządowych na najwyższym szczeblu. Blisko 200 delegatów, oficjalnie reprezentujących swoje kraje i kilka tysięcy gości bierze udział w tym kilkudniowym wydarzeniu. Sesje plenarne, panele dyskusyjne, rozmowy w kuluarach, dziesiątki wydarzeń towarzyszących – to wszystko czeka na uczestników Kongresu!


To niepowtarzalna okazja do nawiązania biznesowych kontaktów, zaprezentowania się przed międzynarodową publicznością i zainspirowania się podczas licznych formalnych i nieformalnych spotkań z udziałem znakomitych gości – w gronie, których w poprzednich latach znaleźli się m.in. Richard Branson, Bob Dorf czy Peter Vesterbacka.

Dynamicznie rozwijający się Johannesburg to finansowe centrum Afryki, w którym swoją siedzibę posiada wiele międzynarodowych korporacji rozwijających swoją działalność na całym Kontynencie. Do 2030 roku przewidywany jest intensywny gospodarczy i społeczny rozwój miasta. W Johannesburgu działa wiele inicjatyw wspierających rozwój przedsiębiorczości i nowych technologii a także działających na rzecz poprawy opieki medycznej i edukacji nie tylko w RPA  ale i całej Afryce.

 
Wejdź w skład oficjalnej polskiej delegacji na Światowy Kongres Przedsiębiorczości!


Fundacja ŚTP jest jednym z najbardziej zaangażowanych i cenionych członków sieci Global Entrepreneurship Network.

 

Firmom, które wesprą nas finansowo proponujemy:

  • Udział w 5 – dniowej wizycie studyjnej w Johannesburgu (12- 17.03.2017);
  • Możliwość udziału we wszystkich wydarzeniach podczas Kongresu (również spotkaniach zamkniętych)
  • Pomoc w rozbudowaniu swojej sieci kontaktów wśród delegatów ze 160 krajów (znamy ich osobiście)
  • Możliwość udziału w spotkaniach nieformalnych towarzyszących Kongresowi
  • Możliwość wystąpień podczas paneli dyskusyjnych

Więcej o kongresie: www.gec.co 

Skontaktuj się z nami w sprawie możliwości współpracy:
Szymon Lach
Business Development
szymon@tydzienprzedsiebiorczosci.pl

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.