Wystartował 9. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

18.11.2016 09:13

 

W poniedziałek 14 listopada w całej Polsce i ponad 160 krajach na świecie wystartował 9. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Oficjalna inauguracja w Warszawie zgromadziła wielu słuchaczy, którzy mieli okazję wziąć udział w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez gości. W spotkaniu udział wzięli Ambasador Stanów Zjednoczonych - Paul W. Jones, Chris Cusack z Village Capital czy Arnobio Morelix z Fundacji Kauffmana, która jest pomysłodawcą tej inicjatywy.

Nie zabrakło również przedsiębiorców społecznych, którym poświęcona była duża część konferencji otwierającej tegoroczny ŚTP. O tym, że biznes jest dobry przekonywali m.in. Kasia Kamińska z MakeSense, Majka Lipiak z Leżę i Pracują czy Norbert Wierbiłowicz z FaniMani.

Czy lepiej pracować w „korpo” czy w startupie dyskutowali przedstawiciele Idea Hub, PwC i Chivas vs. EnviroSolutions, MoneyFriend i FaniMani. Dyskusję poprowadziła Julia Krysztofiak-Szopa, prezes Fundacji Startup Poland.

Inauguracja zapoczątkowała tygodniowy cykl wydarzeń o przedsiębiorczości. W całej Polsce do wyboru jest ponad 1000 szkoleń i warsztatów, podczas których można dowiedzieć się m.in. jak zacząć własny biznes, efektywnie zarządzać zespołem i rozwijać swoje talenty. Chętni mogą rejestrować się na www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

 

Więcej informacji na www.facebook.com/GEW.Poland

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.