GEWPoland Meetup #2 już za nami!

25.09.2016 10:00

Niecały tydzień temu (20.09.) mieliśmy okazję gościć naszych fantastycznych Partnerów na GEWPoland Meetup #2! Spotkanie odbyło się pod hasłem #biznesjestdobry – tegorocznym motywem przewodnim ŚTP. W związku z tym poprosiliśmy o podzielenie się swoim doświadczeniem i kilka inspirujących słów przedsiębiorców społecznych. Naszymi mówcami byli: Norbert Wierbiłowicz (FaniMani.pl), Majka Lipiak (Leżę i Pracuję), Sławomir Nawrot (FAJNA Spółdzielnia Socjalna) i Jarmiła Rybicka (Kuchnia Konfliktu). Każdy z nich działa w innej branży, jednak łączy ich kreatywność i pasja w działaniu oraz chęć wpływu na rzeczywistość poprzez prowadzenie działalności.

 

 „Wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad tym, jaka atmosfera się wytwarza, gdy w jednym miejscu spotykają się ludzie o podobnym DNA.” – to zdanie Majki Lipiak dokładnie określa to, jak było. Inspirująco. Mamy nadzieję na kolejne równie udane spotkania!

Ewa Brzezińska, Ewelina Dusza

 

X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.