Co nowego na nowej stronie?

24.08.2016 09:47

23 sierpnia ruszyła nowa odsłona strony tydzienprzedsiebiorczosci.pl. Co warto o niej wiedzieć?

 

Nowa wersja strony powstała szczególnie z myślą o osobach, które organizują wydarzenia związane z przedsiębiorczością (szkolenia, wykłady, konkursy, konferencje itp) oraz tych, którzy takich wydarzeń poszukują. Najważniejszym elementem strony jest baza wydarzeń i wyszukiwarka. Stworzyliśmy ją głównie z myślą o kolejnej, dziewiątej już edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (14-20 listopada), ale do bazy można dodawać wydarzenia, które planujecie zorganizować w dowolnym momencie w roku, nie tylko w listopadzie. Jedyny wymóg: wydarzenie musi być związane z przedsiębiorczością, rozwojem zawodowym lub osobistym. Forma może być dowolna: debata, szkolenie online, warsztat czy inne.Do tej pory na stronie tydzienprzedsiebiorczosci.pl można było dodawać tylko bezpłatne wydarzenia. Czy nadal tak będzie?

Nie, na nowej stronie zarejestrowani organizatorzy mogą dodawać wydarzenia zarówno bezpłatne, jak i płatne. Osoby, które będą chciały zarabiać na dodawanych na naszej stronie wydarzeniach, będą musiały wykupić opcję premium konta (koszt 199 zł za 12 miesięcy). Jeśli natomiast organizujecie wyłącznie wydarzenia bezpłatne, to koszt rejestracji na stronie będzie darmowy. Czy będę mógł / mogła zdecydować się na wykupienie konta premium w późniejszym czasie?

Tak, możesz założyć bezpłatne konto, a jeśli z czasem poczujesz taką potrzebę - przejść na opcję konta premium i dodawać płatne wydarzenia.Kto może dodawać wydarzenia na nowej stronie?

Wszyscy, którzy się zarejestrują. Najczęściej są to uczelnie, firmy, organizacje pozarządowe i instytucje państwowe. Cały proces trwa nie dłużej niż 2 minuty.W bazie strony jest jeszcze niewiele wydarzeń. Kiedy to się zmieni?

Każdego roku baza zapełnia się najbardziej wczesną jesienią, kiedy zbliżamy się do kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Ale będziemy się starać, żeby jeszcze latem znalazły się w niej ciekawe eventy. Zachęcamy do dodawania wydarzeń! To świetny sposób promocji Waszej działalności a także okazja do pokazania, że Polska to kraj, w którym ludzie chcą rozwijać swoje zawodowe i przedsiębiorcze kompetencje i dzielić się wiedzą na te tematy.

 

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie, a także w przewodniku dla Partnerów, który udostępnimy już wkrótce. X

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.